Onas

O nas

Cukiernia Keks
Firma działa na terenie województwa podkarpackiego od 1992 roku, trzeba pamiętać że w tych czasach stworzyć coś z niczego było ogromnie trudno. Jednak konsekwencją, uporem i nie zważaniem na przeciwności, powoli, realizując początkowo tylko indywidualne zamówienia, firma zyskała pierwszych stałych klientów. Był to okres, w którym zatrudniliśmy pierwszego pracownika i tak założyliśmy firmę rodzinną „Keks”.

Jedną z podstawowych zasad w prowadzeniu tego typu działalności, jest ciągły rozwój i poszerzanie asortymentu, słowem jeśli nie chcesz żeby klient zmienił firmę na inną, to twoja firma musi się zmieniać dla klienta. Jedyną nie zmienną jest od samego początku działalności, do dnia dzisiejszego jakość wyrobów – tu nie można sobie pozwolić na żaden kompromis! Dziś firma zatrudnia wiele osób. posiada restauracje, dom weselny z hotelikiem, wiele cukierni w prestiżowych punkach Rzeszowa, Jasła, Dębicy, oraz sieć sklepów na terenie Województwa podkarpackiego i małopolskiego, i wciąż nie powiedzieliśmy ostatniego słowa.

Zajmujemy się kompleksową i profesjonalną organizacją cateringu, bankietów, spotkań biznesowych oraz przyjęć weselnych. Posiadamy bardzo doświadczony personel dzięki czemu możemy zagwarantować wysoką jakość naszych usług. Naszym atutem jest indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta. Nasze ceny należą do umiarkowanych, zachowując wysoki standard oferowanych usług.


 
Keks słynie z wysublimowanych i różnorodnych tortów weselnych i okolicznościowych, koszy pieczonych z ciasta chlebowego wypełnionych wielosmakowymi ciasteczkami kruchymi, olbrzymiej gamy ciast i doskonałych lodów. Największym sukcesem jest niezmiennie od lat nasz stały Klient i to że ciągle ma do nas zaufanie. Wszystkie inne: prestiż firmy, zdobywane przez lata nagrody, są wynikiem naszego uporu, konsekwencji i ciężkiej pracy Zarządu i pracowników „Keksa” , więc wcześniej czy później musiały nastąpić.

Zapraszamy : przekonajcie się o naszej gościnności i zostańcie klientami Firmy „Keks” Skosztujcie tradycji przepełnionej słodyczą…


Atutem Cukierni Keks jest indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta. Ceny należą do umiarkowanych, zachowując przy tym wysoki standard oferowanych usług. W naszej ofercie znajduje się 54 gotowych tortów weselnych, z których dowolnie można wybierać pomiędzy dekoracjami , kolorami.

Realizujemy również indywidualne zamówienia na torty. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko torty i ciasta, jesteśmy również producentami wyrobów z czekolady, lodów jak również słodkich paczek okazjonalnych dla Firm. Na potrzeby Klienta możemy poszerzyć asortyment.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług.
Rozkoszuj się bogactwem smaków, znajdź swoje ulubione i poznaj zupełnie nowe.